10 ХИТРОЩІВ: як навчитися ходити на каблуках.

Юлия Рысь Автор: Юлія Рись
 18.12.2017       4142

Навчитися ходити на підборах легко. А у процесі зваблення чоловіків - ця навичка дуже тобі стане в нагоді, адже туфлі на підборах роблять жінку особливою: змінюється хода, осанка, навіть погляд стає більш впевненим.

У тих, кто знає як правильно ходити на підборах, фігура здається стрункішою, хода легше, з кожним новим компліментом зростає впевненість в собі. Кілька хитрощів допоможуть навчитися ходити на підборах так, щоб з тебе скоріше захотілося зняти туфлі, а також все інше... 

1.    Вчитися ходити на підборах починай в офісі або вдома. І лише освоївши невеликий підбор в приміщенні, можно вже тренуватися на вулиці. Потім візьми собі за правило виходити в обід на прогулянку в туфлях на підборах.

2.    Для тренувань вибери спершу туфлі на 5-7-сантиметровому досить товстому каблуці. Згодом, через тиждень-другий, нога зміцніє, ти звикнеш носити каблук і потім вже можна буде перейти до туфлі на шпильці.

3.    Якщо навіть невисокий товстий каблук дається важко, почни з платформи. Каблуки 2017, на щастя, дають можливість вибору. В тренді і широкий каблук, і танкетка, і платформа.

4.    Щоб навчитися ходити на підборах, спочатку ходи маленькими кроками і повільно.

5.    Поступово прискорюйся при ходьбі. Увімкни секундомір, і дізнайся, скільки тобі потрібно часу на подолання певної відстані. Потім намагайся пройти її швидше, при цьому стеж за часом.

6.    Намагайся ставити ноги рівно, не згинаючи в колінах, інакше твоя хода не буде красивою.

7.    При ходьбі стеж, щоб п'ята торкалася підлоги першої. Не став на підлогу носок і п'яту одночасно. Намагайся як би перекладати вагу з п'яти на носок.

8.    Стеж, щоб стегна не надто виляли. По-перше, це виглядає вульгарно, по-друге, так шанси втратити рівновагу набагато вище.

9.    Пам'ятай, що при ходьбі на підборах для збереження рівноваги треба центр ваги і свою вагу як би змістити вперед.

10. Тренуйся не тільки ходити по прямій. Навчися робити повороти, підніматися і спускатися по сходах.

Поділитися
Відгуки

Написати відгукУвага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано             Добре