Коричневі жіночі кросівки

Сортувати

Купити коричневі жіночі кросівки - гарна ідея, так як вони можуть стати універсальною основою для створення різних образів.

З чим носити дівчині коричневі кросівки?

Ось 5 крутих прикладів від стилістів інтернет-магазину ОЛЛА, як можна жінці поєднувати коричневі кросівки з іншим одягом:

Коричневі жіночі кросівки в Україні
  1. Спортивний образ: коричневі кросівки можна поєднувати з чорними легінсами та білою футболкою. Для завершеності ансамблю можна одягнути чорну куртку та додати чорну спортивну сумку.
  2. Образ у стилі кежуал: кросівки будь-якого коричневого відтінку красиво виглядають з жіночими джинсами і білою блузкою. Для створення цікавішого стилістичного прочитання можна додати червону шкіряну куртку та чорну сумку.
  3. Образ у стилі бохо: коричневі кросівки чудово поєднуються з довгою спідницею з принтом та білою блузкою. Для завершеності образу можна додати шкіряний рюкзак та червоні аксесуари.
  4. Образ у стилі гранж: спортивне взуття рудого кольору безперечно можна носити з чорними шортами, білою футболкою та чорною шкіряною курткою. Також до цієї пишності можна додати чорний рюкзак і сережки з паєтками.
  5. Образ у стилі мілітарі: теракотові снікери можна поєднувати із зеленими брюками та білою футболкою. До цього рекомендується додати зелену куртку, чорну сумку та зелені окуляри.

Це лише деякі приклади того, як можна поєднувати коричневі кросівки з іншим одягом. В цілому, все обмежується лише вашою фантазією та потребами.

Читати далі