Полотенца

Нічого не знайдено. Спробуйте змінити запит.

Аксесуари для ванної кімнати, сауни та лазні в інтернет-магазині OLLA

Одним із обов'язкових атрибутів ванної кімнати є рушник, а також для сауни чи лазні чудовим аксесуаром будуть панамки та шапки. Дана категорія товарів у нашому інтернет-магазині OLLA представлена ​​виробами банного приладдя, виготовленого перевіреними виробниками з натуральних та синтетичних матеріалів, з різними розмірами та оформленням.

Шапка та панама для лазні

Більшість не розуміють навіщо потрібна шапка у лазні, де й так досить жарко. Але цей головний убір оберігає вашу голову від будь-яких перепадів температур, а також захищає волосся від пересушування і не дає вухам перегріватись.

Декілька рекомендацій щодо вибору шапки або панами:

1. Матеріал.

Вибираючи шапку для походу в лазню, потрібно врахувати, з якого матеріалу вона пошита. Синтетичний матеріал використовувати не рекомендується. Прекрасний варіант - вироби з повсті, бавовни, льону та вовни. Панама для парильні з повсті відмінно захистить голову від перегрівання.

2. Форма виробу.

Правильно обрана форма відіграють важливу роль. Спереду крайка шапки повинна закривати потилицю та очі. Є кілька видів шапок:

  • Дзвіночок;
  • Каска;
  • Вушанка;
  • Ковпак;
  • Будьонівка та ін.

Кожна з них захищає вашу голову від перегріву та інших негативних дій.

3. Розмір.

Шапка або панама не повинні сильно прилягати до голови, адже натуральні тканини, з яких пошиті вироби мають властивість давати усадку. Тому краще брати на розмір більше.

Банні рушники та набір рушників в OLLA

Важливим атрибутом для ванної є рушник. У нашому каталозі рушники розрізняються розміром, матеріалом виготовлення, кольором та цінами. Також рушники представлені для різного призначення: рук, обличчя, ніг.

Як правильно вибрати рушник?

Щоб правильно вибрати рушник потрібно ознайомитися із щільністю тканини, розміром рушника, методом нанесення малюнка.

Щільність тканини.

Щільність рушника – кількість ворсинок виробу на одиницю площі (вимірюється грам на метр). Чим вище щільність, тим м'якшим буде рушник і тим він довше прослужить і більше вбере вологи - показники від 300 - 600 г/м2. Показники понад 600 г/м2 мають важку вагу, можуть бути не дуже зручними в експлуатації.

Розмір рушника.

30х30 см та 30х50 см – туалетний рушник;

50х85 см та 50х90 см – рушник для обличчя, рук та ніг;

50х100 см – невеликий банний рушник;

70х140 і 80х160 см – стандартний банний рушник;

80х200 см, 100х150 см і 100х180 см – великий банний рушник.

Метод нанесення малюнка.

Є 4 методи нанесення малюнка на рушник:

  • Гладкофарбовані;
  • Однотонні жакардові;
  • Пестроткані жакардові;
  • Пестроткані жакардові з вибитим малюнком.

Де купити рушники та лазневе приладдя?

Купити недорого рушник, набір рушників, шапки та панамки для лазні можна в інтернет-магазині OLLA від європейського та вітчизняного виробника. Натуральні, якісні матеріали та стійкі безпечні барвники – всі товари відповідають найвищим вимогам. Швидка доставка по Україні та у великі міста: Київ, Одеса, Дніпро та ін., транспортною компанією «Нова Пошта».

Читати далі