Зелені жіночі светри

Сортувати
Показати ще
12...45

Немає такої модниці в Україні, яка не хотіла б мати у своєму гардеробі зелений жіночий светр. Ми, команда інтернет-магазину одягу ОЛЛА, це стверджуємо на основі власного досвіду продажу. З року в рік бажаючих купити светр різних тонів зеленого не менше, як і ефектних сумок до нього.

Фасони звичайно змінюються, але є і моделі, що не виходять з моди, наприклад, в'язаний оверсайз напіввер або обтягуюча водолазка.

Купити зелений жіночий светр

До речі, а ви знаєте, чим відрізняється напіввер від светра? Мало чим. І перший і другий трикотажний виріб, що не має застібки на всю довжину - невелика зверху або по плечу допускається. А ось, що у них різне, то це форма горловини. Светру характерний високий комір, а напіввіру – V-подібний виріз.

Ну, давайте до цієї «компанії» ще долучимо ще один різновид напіввіру – джемпер. Його ключова характеристика – круглий комір.

І ще, перш ніж купити обновку, зверніть увагу на її довжину. Светр може бути будь-якої довжини – короткий, до середини стегна чи подовжений. А ось напіввер із джемпером – у класичному варіанті, вони доходять до талії або до стегон.

Також рекомендуємо звернути увагу на склад трикотажної нитки. Майте на увазі, що акрил тепло зберігає гірше вовни, проте він гіпоалергенний, більш носибельний і невимогливий у догляді.

Залишились питання? Задайте нашому менеджеру – гарантуємо, що без покупки не підете.

Читати далі