Рожеві спортивні жіночі костюми

Сортувати
Показати ще

Рожевий спортивний жіночий костюм підходить будь-якій модниці, яка віддає перевагу активному способу життя. Він не тільки комфортний для занять спортом, але й може бути стильним елементом базового повсякденного гардеробу для жінки будь-якого віку. Ось що рекомендують стилісти інтернет-магазину ОЛЛА.

Спортивний костюм рожевого кольору ідеально підходить для:

Рожеві спортивні жіночі костюми за низькими цінами
  • Молодих дівчат. Вони без сорому можуть вибрати яскравий рожевий відтінок, щоб виділитися з натовпу. Комбінуйте костюм з кросівками та рюкзаком для створення трендового образу.
  • Дам «бальзаківського» віку. Однак, вибирайте спокійніші відтінки рожевого – пастельні або ніжні рожеві тони. Це буде акцент на елегантність та вишуканість образу. Додайте до костюма пару білих жіночих кросівок або балеток для завершення ансамблю.
  • Жінок старшого віку. Рекомендується вибирати стриманіші відтінки рожевого, щоб не створювати надмірно кричучий образ. Однак, не бійтеся додати невеликі акценти, наприклад, рожеву футболку під велюровий костюм чи рожеві кеди. Зручною буде трійка – завжди рекомендуємо купити ансамбль подібного фасону.

Поєднання з іншими предметами гардеробу

Доповніть рожевий спортивний лук аксесуарами, такими як спортивний годинник, сумка для тренувань або пов'язка на голову. Як бачимо все геніально просто, але в результаті забезпечить гармонію та почуття стилю.

Читати далі