Білі жіночі туфлі

Сортувати

Білі жіночі туфлі - той самий базовий елемент гардеробу, який «на всі випадки життя». Так, це універсальний колір взуття, якщо вміти його правильно комбінувати з одягом різної стилістики та призначення. Крім того, потрібно дуже скрупульозно підбирати модель, керуючись індивідуальними анатомічними особливостями ніжок конкретної дівчини – повнота, широта, підйом. Стилістки інтернет-магазину ОЛЛА не рекомендують взуття білого кольору, якщо ніжки повні, оскільки візуально робитиметься акцент саме на цьому недоліку. У таких ситуаціях ми обов'язково запропонуємо інші моделі модного жіночого взуття з каталогу інтернет-магазина olla.ua.

Білі туфлі на високих підборах – лише весільний варіант?

Ми готові посперечатися, причому наша впевненість ґрунтується на абсолютно практичних речах – наші покупці з різних куточків України, нерідко, досить відверті і розповідають чому хочуть саме таку пару взуття. Крім того, у багатьох випадках до туфель підбирається елегантна сумка.

Щодо моделей на підборах, вони справді є явним фаворитом у прекрасної половини людства. Причин тут дві:

Купити білі жіночі туфлі у Львові
  • емоційно жінка почувається королевою;
  • з практичної точки зору, якщо образ передбачає одяг світлих тонів, то він дещо візуально зменшує зріст і скоригувати ситуації, якраз допоможуть, модельні туфлі білого кольору.

Також, при виборі, варто звертати увагу не тільки на модельні туфлі або без підборів, на платформі або на танкетці. Не менш важливий фактор – матеріал, з якого вони виготовлені. Це може бути:

  • шкіра;
  • екошкіра;
  • замша;
  • текстиль;
  • лакована фактура;
  • комбінація текстури.

Ну, і нарешті, важливо враховувати такі деталі, як форма носка, висота задника, з ремінцем або іншою обробкою.

Білі вечірні туфлі – стильно чи недоречно?

Справа в тому, що є такий важливий момент, як відтінок. Це лише у чоловічому розумінні білий колір взуття не має відтінків. Жіноче око бачить напівтони, і це може стати причиною недоречного комбінування цілісного образу єдиної гами. На цей випадок завжди можна заручитися підтримкою стиліста який, наприклад, співпрацює з інтернет-магазином OLLA. Нещодавно ми допомогли купити чудовий ансамбль дівчині з Харкова, яка є нашою постійною покупницею. І не бійтеся, якщо вам запропонують трохи поекспериментувати, погоджуйтесь і неважливо за вікном зима чи весна, у вас денний графік роботи або має бути корпоратив.

Читати далі