Жовті чоловічі куртки

Сортувати

Так склалося, що при виборі верхнього одягу ми автоматично, в першу чергу, звертаємо увагу на вироби темних кольорів. Вони здаються максимально практичними та зручними. А ще є страх, що яскраві відтінки, на догоду стереотипам, можуть свідчити про легковажність і безтурботність людини. Ми з цим категорично не погоджуємося і не тільки ми, а й експерти світу моди. Цієї осені супермодними будуть луки в жовто-салатових відтінках.

З чим носити жовту куртку

Купити жовту чоловічу куртку в інтернет-магазині

Відразу зазначимо, що філософія цього кольору – життєрадісність, цілеспрямованість та незалежність. При виборі ансамблю, рекомендуємо звернути увагу на білі кросівки та бежеві звужені донизу джинси. Ну, а зухвалим і активним, на додаток до жовтої чоловічої куртки рекомендуємо купити червоні штани та строкатий пуловер.

Яскраві зимові чоловічі образи

Для холодної пори хорошим рішенням будуть джинси та зимові чоловічі черевики. Також під яскравий одяг підійдуть чорні шкіряні чоботи з високою халявою. Купити жовту чоловічу куртку за найкращою ціною в Україні ви можете в інтернет-магазині ОЛЛА. Щоб отримати консультацію наших стилістів, телефонуйте на нашу безкоштовну гарячу лінію.

Читати далі