Радіокеровані іграшки

Нічого не знайдено. Спробуйте змінити запит.

Радіокеровані іграшки – мрія не тільки кожної дитини, а й багатьох дорослих. Наразі, купити такі товари в Україні зовсім нескладно. Це будь-який відвідувач сайту інтернет-магазину ОЛЛА може зробити просто зараз – просто оформіть замовлення, а ми подбаємо, щоб все пройшло швидко та комфортно. Але, якщо ви поки не знаєте, на чому зупинити свій вибір, тоді дочитайте цю статтю до кінця – можливо, наші рекомендації допоможуть визначитися.

Інтерактивні іграшки для дітей: у чому особливість

Як правило, такі моделі складаються з двох основних частин: радіокерованого пристрою (зазвичай це пульт управління) та самої іграшки. За допомогою радіокерування через пульт передається сигнал на іграшку, яка відповідає на нього та виконує відповідну дію. Наприклад, найкращий подарунок для хлопчиків – машинка може рухатися вперед чи назад, повертатися праворуч чи ліворуч, а також по команді зупинятися.

Однією з переваг таких товарів є те, що вони допомагають розвивати навички управління та координації рухів, і при цьому приносять задоволення від розумної активної розваги.

Що потрібно враховувати при виборі іграшки на радіокеруванні: 4 важливі критерії

 1. Вік дитини. Багато моделей мають рекомендований вік і слід дотримуватися цього фактора. Наприклад, машинки для дітей від 3 до 5 років будуть простішими у використанні і меншими за розміром, ніж машинки для дітей від 8 до 10 років.
 2. Габарити іграшки. Розмір також важливий, якщо грати її будуть у дворі, а й у обмеженому просторі. Однак, чим менший розмір, тим нижча маневреність, але більша модель може бути міцнішою і прослужити довше.
 3. Рівень складності. Починати варто просто. Більш складні моделі можуть бути важкими для користувачів-початківців, і дитина може швидко втратити інтерес до іграшки, якщо вона виявилася занадто складною.
 4. Безпека. Переконайтеся, що іграшка не містить дрібних деталей, які можна проковтнути, і що її конструкція є безпечною для використання.

Що потрібно знати про асортимент

Радіокеровані іграшки для хлопчиків

Машинки

 • Танки. Бувають на простих батарейках та акумуляторах.
 • Автомобілі. Поділяються за типом застосування: хобі чи спорт.
 • Вантажівки. Це можуть бути майже точні копії реальних – їх нерідко купують дорослі. Але, загалом, фури на радіокеруванні випускаються у невеликих кількостях.
 • Трактори та комбайни. Можуть здивувати та захопити неймовірними функціональними можливостями не лише шанувальників моделізму, а й звичайних людей.

Літаки

 • Літаючі. Моделі можуть бути як для початківців, так і для фанатів такої техніки, як військові, так і пасажирські. До цієї категорії належать також планери, гідролітаки, біплани.
 • Гелікоптери. Моделі бувають дитячі та як захоплення дорослих. Різні за розміром, для вулиці та тільки для використання у приміщенні.
 • Квадрокоптери. Це хіт останніх років, оскільки використовуються і для ігор – гоночні, вантажні, для повітряного бою, і для таких цікавих занять, як аерофотозйомка.

Тварини

Інтерактивні іграшки, які допоможуть дитині познайомитись із неймовірно захоплюючим світом звірів – диких та домашніх. Така модель легко стане другом.

Звертаємо увагу, що у нашому каталозі представлені радіокеровані іграшки для хлопчиків і дівчаток на різний бюджет. І ми відправимо покупку протягом 1-2 днів не тільки Києвом, але й у будь-який інший регіон країни, наприклад, до Одеси.

Читати далі