Дитяча нижня білизна

Сортувати
Показати ще
12...89

Дитяча нижня білизна в інтернет-магазині OLLA

Дитяча нижня білизна в наш час не відстає від дорослого гардеробу: існує різноманітність фасонів, кольорів, розмірів з урахуванням анатомічних особливостей тіла малюка на різних вікових етапах. До вибору нижньої білизни для дітей, варто відноситися з особливою уважністю, адже дітям важливий не тільки зовнішній вигляд білизни, але й щоб у ньому було комфортно.

Головне покликання нижньої білизни - захист тіла дитини від:

  • забруднень;
  • подразнень;
  • ушкоджень;
  • підтримання правильного мікроклімату в організмі.

Перед придбанням дитячої нижньої білизни потрібно уважно вивчити товар, прочитати його характеристики, підібрати правильний розмір.

В інтернет-магазині OLLA, каталог «дитяча білизна» представлений таким одягом:

  • набір майка та труси;
  • труси, боксерки;
  • дитячий топ;
  • термобілизна;
  • піжама;
  • халати (махровий, велсофт, трава).

Як правильно вибрати нижню білизну для дітей

Сучасні моделі враховують вік, стать, особливості дітей, їх потреби, спосіб життя та активність. Щоб натільний дитячий одяг був комфортним та зручним, важливо враховувати певні нюанси:

Завжди старанно вибирайте розмір

Розмір повинен відповідати віку та розмірам малюка. Краще не купувати речі на виріст, адже вони незручні та створюють певний дискомфорт. Однак і надто вузькі моделі не підходять, вони можуть стискати шкіру. Щоб правильно вибрати розмір, звіряйте свої виміри із розмірною сіткою виробника.

Матеріал виробу

Матеріал повинен бути натуральним, гіпоалергенним, що не викликає шкірних подразнень. Допустима невелика кількість синтетичних волокон – вони надають еластичності тканини для щільного прилягання та більш комфортного носіння. Також це необхідно для продовження терміну експлуатації та гідного вигляду речей.

Відповідність віку

Малюки ростуть швидко, та змінюються їхні особисті уподобання. Після 10 років дівчатка починають дивитися у бік більш дорослих моделей. Хлопці теж ростуть, їхня анатомія змінюється, тому це варто враховувати. Підлітки повинні вибирати фасони власноруч або принаймні брати участь у виборі.

При виборі халата для дитини потрібно керуватися трьома найважливішими критеріями: щоб був якісний, красивий та зручний.

Оскільки халат щільно притискається до шкіри дитини, на ньому не повинно бути необроблених швів, тканина повинна бути м'якою та гіпоалергенною. Ідеальний дитячий халат не сковує в русі, його легко знімати та одягати, комфортний у носінні. Щоб правильно вибрати розмір халата, потрібно виміряти обхват грудей, довжину рукава та ріст дитини. Отримані дані порівняти з даними, зазначеними в описі до товару.

Де придбати дитячу нижню білизну та халати в Україні?

Купити дитячі труси, маєчки, халати за доступними цінами, можна у нашому інтернет-магазині OLLA. Великий асортимент виробів у цій категорії порадують вашу дитину. Доставка обраного товару здійснюється транспортною компанією Нова Пошта у Львів, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші міста України.

Економічне, практичне та естетичне рішення для люблячих та турботливих батьків.

Читати далі