Жіночі парасолі

Нічого не знайдено. Спробуйте змінити запит.

Жіночі парасолі - помічники в негоду

Існують речі, без яких ми не уявляємо своє життя. Не те щоб вони були необхідні нам кожен день, але в певних ситуаціях їх присутність додає нам комфорту. Наприклад, іноді погода нам дарує тривалі або несподівані дощі, найчастіше це в осінньо-весняний період. Врятуватися від дощу в такій ситуації допоможе - парасолька.

У наш час дуже величезний вибір жіночих аксесуарів. Великий вибір кольорів, матеріалів виготовлення, всіляких конструкцій та механізмів відкривання і закривання. Тому підібрати жіночу парасольку, яка буде відповідати вашим потребам в нашому інтернет-магазині OLLA - буде легко.

Які різновиди парасольок та їх механізми

Жіночі парасолі найчастіше бувають з рюшами та принтами, строкаті варіанти, які виготовлені з тонкого матеріалу, але досить міцного. Всі моделі парасольок класифікується двома типами: складаний варіант та парасолька тростина.

Складаний варіант буває з трьома видами механізмів:

Механічний

Особливість даного механізму - це відкривання і закривання вручну. Частина парасольок можуть мати до 5 складань. Така модель парасольок виділяється серед інших своєю компактністю, тому що можна його помістити в жіночу сумку. Виготовляють парасольки з полегшених матеріалів, таким чином це додатковий бонус у поєднанні з його габаритами.

Напівавтомат

Гідність механізму напівавтомата в прискореному відкритті парасольки. У таких парасольках на ручці є кнопка, яка при натисканні висуває стрижень до упору, а далі залишається просто розкрити сам купол. Закриття парасольки відбувається вручну, натягуючи до нижнього зачепа. Такий варіант парасольки більш популярний серед покупців.

Автомат

Назва такого механізму говорить сама за себе - працює він автономно. Натиснувши один раз кнопку на ручці - висувається шток, а при другому натисканні - відкривається купол парасольки. Закриття механізму також здійснюється автоматично. Перевага даного механізму - можна відкривати і закривати однією рукою, швидкість відкриття і закриття, а також компактність.

Де купити жіночі парасольки в Україні?

Придбати жіночу парасольку можна в інтернет-магазині OLLA. Наш магазин пропонує жіночі парасольки класичних та ультрамодних моделей, різних кольорів та принтів. Допомогти у виборі бажаної парасольки можна за допомогою фільтра, який присутній в каталозі товарів. Також зробити вибір допоможуть фото парасольок в різних ракурсах, які супроводжують кожний опис товару. Величезний вибір парасольок, прийнятні ціни, швидка доставка «Нова пошта» в усі міста України, ось основні переваги придбання товару на нашому сайті.

Читати далі