Жіночі клатчі

Нічого не знайдено. Спробуйте змінити запит.

Жіночий клатч: статусна сумка з історією

Гаманець, ридикюль, конверт, тара для ручної поклажі... Жіночий клатч постійно еволюціонує і отримує нові назви, матеріали, форми, а адепти моди як і раніше залишаються вірними класиці та зберігають в своєму гардеробі хоча б один аксесуар з більш ніж 100-річною історією. Сьогодні ця маленька дамська сумочка, визнана символом аристократизму, відрізняється ще більшою оригінальністю та зручністю. Вона дозволяє завжди мати під рукою все найнеобхідніше і в той же час відчувати себе справжньою жінкою.

Види клатчів в OLLA

Незалежно від різновиду клатча, він може претендувати на таку назву тільки в тому випадку, якщо жіноча рука здатна вільно обхопити його рукою. За традицією цей аксесуар з вечірніми сукнями носиться тільки так чи під пахвою, а слово «clutch» перекладається як «хапати».

В якості повсякденного варіанту використовуються моделі зі шкіряним або металевим ремінцем, який можна зафіксувати на плечі.

Є 3 варіанти таких сумочок:

Конверт. Зазвичай він має прямокутну форму і розміри близько 15х20 см, оснащений одним відділенням та кишенею. Сюди спокійно поміщається гребінець, банківська карта, гроші, губна помада, дзеркальце, вологі серветки. Цей варіант особливо актуальний на світських заходах.

Гаманець. Він трохи більше свого прототипу, але менше звичайної сумки. Схожість з конкурентами закінчується на компактності виробу та наявності ремінця або ланцюжка для носіння на плечі. Така модель має висоту близько 9 см та витягнута по горизонталі, що і надає їй вид гаманця. Її можна поєднувати як з діловими нарядами, так і з вечірнім туалетом.

Сумка. Повсякденні моделі мають найбільш цікавий дизайн, адже тут немає обмежень за кольором, декору та форми, яка може бути круглою і квадратною, та хоч трикутною. Вони мають 2-3 відділення і зовнішню кишеню.

Залежно від різновиду клатча, вірний варіант знайдеться як для класичного, так і для повсякденного, святкового образу. Виняток становить, мабуть, спортивний стиль одягу, і то з цим можна посперечатися.

Секрети успіху жіночих клатчей

Весілля, випускний бал, похід в театр, вечірка в нічному клубі - це далеко не повний список заходів, на яких дівчина з клатчем буде виглядати гармонійно.

Жіночий клатч має цілий калейдоскоп переваг:

Невелика вага. Якщо складати в сумку продукти - не ваша звичка, то клатч стане зручною альтернативою. Навіть при максимальній наповненості він не нагадує про себе болем в руці та спині.

Компактні розміри. Через обмежену місткість в сумочці неможливо багато вмістити. Але цей недолік нівелюється акуратним виглядом і простотою зберігання виробу.

Функціональність. На відміну від так званих «сумок для покупок», в яких легко загубитися, клатч має все під рукою. І найголовніше - він просто не дає можливості носити з собою щось зайве.

Де купити жіночий клатч недорого?

Інтернет-магазин OLLA зібрав найцікавіші новинки клатчів з якісною фурнітурою та декором, які дорого виглядають і «оживляють» обраний образ. На якій би моделі не був зупинений погляд, її не доведеться ховати глибоко в шафі. Такий маленький аксесуар з «великими» можливостями допоможе підтримувати задуманий стилістичний вектор та стане гідним завершенням створеного лука.

Читати далі