Штани для хлопчиків

Сортувати
Показати ще

Штани – основа гардеробу кожного хлопчика

Головним елементом гардеробу хлопчика є штани. Правильно підібраний фасон допоможе створити стильні образи для школи та святкових заходів, для занять спортом та прогулянок.

OLLA: стильні штанці для кожного хлопчика

Вибрати потрібну модель штанів можна в інтернет-магазині OLLA. Тут ви знайдете штани зарубіжних та вітчизняних виробників для малюків, школярів та підлітків. Найменшим – яскраві та принтовані штанці з резинкою, на шнурках, з утеплювачем та без. Різноманітні забарвлення: антрацит, бордо, індиго, камуфляжні, зі світловідбиваючими фільтрами, з лампасами та кантами. Для старших хлопчиків – модні джоггери з манжетами на утяжці, прямі котонові штани для школи, а також всілякі спортивні моделі.

Фасони штанів для хлопчика: стильно

Якщо у дівчат крім штанів є різноманітні спідниці, то хлопчикам доводиться задовольнятися лише брюками. Тому в гардеробі у хлопчика має бути кілька пар штанів.

  • Класичні штани – для школи, офіційних заходів, свят.

Це не обов'язково строгі штани зі стрілками! Візьміть темні джинси прямого крою без рваних елементів, одягніть зі світлою сорочкою, додайте метелика або краватку – і ось класичний look готовий!

  • Повсякденні штани для прогулянок.

Таких штанів бажано мати кілька пар, оскільки хлопчики активно проводять вільний час, і штани потребують регулярної зміни. Ідеальним варіантом для цієї мети будуть трикотажні штани – на резинці, шнурку, з манжетами чи без. Віддавайте перевагу натуральним тканинам.

Для штанів щодня підходять джоггери, з якими поєднуються і футболки, і сорочки. Трикотажні – для прогулянкової версії, а котонові під сорочку чи футболку-поло – для ділового стилю.

  • Спортивні штани.

Якщо ций спортивний одяг виключно для занять спортом - віддайте перевагу змішаним тканинам. Оскільки синтетичні волокна краще відводять вологу, надають зносостійкості та дуже добре тягнуться. Вашому сину буде комфортно займатися, і він оцінить вашу турботу.

Як вибрати правильний розмір штанів

Є два способи, щоб правильно визначити розмір штанів. Перший – виміряти штани, які дитина вже носить і додати необхідну довжину, друга – зняти мірки з дитини.

Другий спосіб надійніший, тому скористаємося ним.

Для цього необхідно виміряти висоту крокового шва, бічну довжину, обхват талії та зростання дитини.

Точні виміри – запорука правильного вибору розміру

Вимірювання проводять поверх обтягуючих трико або легінсів. Для цього дитина повинна стояти прямо, ноги трохи розставлені.

Висота крокового шва: край стрічки міститься біля початку внутрішнього рядка, біля паху і опускається вздовж ноги до підлоги на потрібну довжину.

Бічна довжина: стрічка поміщається на поясі та опускається до потрібної довжини штанини – по зовнішньому краю ноги.

Обхват талії вимірюємо у місці носіння ременя, живіт втягувати не потрібно. Зростання вимірюємо по спинці.

Де придбати штани для хлопчика в Україні

Штани для хлопчика за найвигіднішими цінами можна купити в інтернет-магазині OLLA. Ви знайдете як штани для школи, так і спортивні для прогулянок. Доставляємо до Сум, Вінниці, Одеси та інших міст України транспортною компанією Нова Пошта.

Читати далі