Чоловічі сумки, рюкзаки, бананка

Сортувати
Показати ще
12...89

Чоловіча сумка або рюкзак - неодмінний атрибут для кожного чоловіка.

Коли справа доходить до носіння повсякденних аксесуарів, наші сумки для чоловіків - відмінний «компаньйон», подорожуєте ви по світу або просто йдете в офіс. Знайдіть свій ідеальний повсякденний аксесуар в нашій колекції чоловічих сумок. В категорії представлені: сумки через плече, міські рюкзаки, бананки, рюкзаки з однією лямкою на плече, міські сумки - все за доступними цінами. Виберіть ті, які найбільше відповідають вашим потребам

Купити стильні наплічні сумки для чоловіків в OLLA

Чоловічі сумки на плече компактні, легкі та практичні, ідеально підходять для ділового та повсякденного стилю. Компактність сумки дозволяє поміщати в себе всі необхідні речі (телефон, ключі, документи, портмоне і інше). Сумки представлені в класичних кольорах: чорний та коричневий.

Чоловічі міські рюкзаки недорого

З юних років ти носив рюкзак, коли навчався в школі ?! У той час як прості шкільні портфелі зробили свою роботу багато років тому, в сучасному світі вам потрібен функціональний рюкзак, функціональний, незалежно від того, чи хочете ви рюкзак для хобі або щоб ви були організовані протягом робочого дня і під час поїздок на роботу та додому. В умовах більш гнучкого ділового середовища багато службовців стали часто використовувати рюкзаки. Люди звикли покладатися на рюкзак в якості основи свого способу життя. У нашому каталозі представлений великий асортимент чоловічих міських рюкзаків.

Купити чоловічі сумки-бананки недорого

Бананки (сумки на пояс) для чоловіків, колись були просто спортивним аксесуаром, тепер вони є неодмінним атрибутом вуличної моди. Пройшли ті дні, коли ви носили застарілий рюкзак або зношену спортивну сумку, тепер ви можете надіти щось стильне на плечі або пояс. Якщо ви шукаєте сумку на плече, яка виділить вас з натовпу, то ви потрапили в потрібне місце. На сайті представлений величезний вибір чоловічих бананок різних забарвлень, форм.

Чоловічі сумки через плече на одну лямку купити в Україні

Чоловіча сумка рюкзак через плече - унікальне поєднання зручності та практичності. Наявність косих ременів, забезпечує перенесення речей на спині, а коротка ручка на верхній основі вироба - для носіння в руці. З точки зору зручності, чоловічий однолямочний рюкзак через плече є кращою дорожньою сумкою-рюкзаком, в нього можна помістити все найнеобхідніше.

Не дорогі чоловічі сумки, виготовлені з різних тканин і матеріалів: від шкіри та оксфорда до легких тканин, таких як бавовна та поліестер, підсилюють і додають функціональність вашому унікальному почуттю стилю.

Читати далі