Чоловічі парасолі

Нічого не знайдено. Спробуйте змінити запит.

Чоловіча парасолька - важливий аксесуар, який рятує від дощу, дозволяючи залишатися сухим.

Для представника сильної статі будь-яка річ та її місце в житті складається, в першу чергу, надійністю та функціональністю. Чоловіча парасолька виконує свої безпосередні функції, але при цьому виглядає витончено, відповідаючи всім стандартам. Парасолі для чоловіків мають більш великі розміри купола ніж жіночі моделі, стриманою гамою кольорів, а також масивною ручкою. Найчастіше чоловіча парасолька скромних кольорів: чорний, темно-синій, сірий, коричневий, а також бувають з класичним малюнком в клітку або написом. Такі парасолі прекрасно підходять не тільки до повсякденного одягу, а й до ділового одягу. Ви можете ознайомитися з прекрасним вибором стильних чоловічих парасольок за доступними цінами в інтернет-магазині OLLA.

Види чоловічих парасольок та їх особливості

Вибір чоловічої парасольки - це перевага практичності виробу над його стилем, це протилежність при виборі жіночої парасольки. До вибору необхідно поставитися відповідально, адже від нього буде залежати, наскільки якісно Ви будете захищені від погодних умов, загальної картини Вашого стилю і то, як довго він прослужить.

Чоловічі парасольки діляться на два види:

  • Складаний;
  • Тростина.

Їх легко відрізнити за зовнішнім виглядом. Складні парасолі мають невеликий розмір в складеному стані, легко може поміститися в бардачок автомобіля або в будь-яку чоловічу сумку та рюкзак. Парасолька-тростина має підвищену міцність, великий діаметр куполу та простоту використання. Але тростина має свій мінус - це його великий розмір, він не поміститься в сумку або рюкзак, постійно потрібно носити в руці.

Також чоловічі парасолі класифікуються за механізмом відкривання та складання. Існує три механізми:

  • Механічний;
  • Напівавтомат;
  • Автомат.

Механічні моделі - відкриваються / закриваються тільки вручну. Механічний варіант простий та надійний, але він вимагає вільних рук і деяких зусиль. Даний механізм буває не тільки в складних парасольках, але і в тростині.

Модель напівавтомат - відрізняється від механічного відкриттям парасольки, натисканням на кнопку, яка знаходиться на ручці парасольки. Такий варіант дає можливість відкривати парасольку за пару секунд. Однак, закривати парасольку доведеться вручну.

Модель автомат - зручний у використанні, так як не потрібно докладати багато зусиль для відкриття купола. Відмінність від напівавтомата, те що даний механізм не тільки відкривається, а й закривається одним натисканням кнопки.

Так само чоловічі парасолі відрізняються формою ручок. Ось кілька варіантів ручок:

  • Пряма (укорочена або довга).
  • Кругла.

Де купити чоловічі парасолі в Україні?

Класична ручка з гачком або автоматичне відкривання та закривання парасольки, все це в класичних кольорах можна купити в інтернет-магазині OLLA за дуже доступними цінами. Доставка обраного товару здійснюється в Київ, Одеса, Дніпро, Львів та в інші міста України транспортною компанією «Нова Пошта».

Читати далі