Коричневі жіночі куртки

Сортувати
Показати ще

Жіноча коричнева куртка – перше, що спадає на думку, коли дівчина стоїть перед необхідністю поповнення гардеробу. Причому, якщо йдеться про демісезонний верхній одяг, то відмінним вибором стане шкіряна модель. А якщо необхідно купити зимову жіночу куртку, пропонуємо уважно вивчити відповідний розділ каталогу інтернет-магазину ОЛЛА.

З чим носити коричневу жіночу куртку

Купити коричневу жіночу куртку

Перше, що потрібно запам'ятати ще на етапі вибору моделі: вона не повинна бути точно такого ж кольору, що і ваше волосся. А якщо виходить саме таке поєднання, то розділовим елементом може бути шарф контрастного кольору. Але, краще, щоб модницею зі світлим волоссям була обрана куртка темнішого тону, а шатенкою або брюнеткою світлішого.

До речі, коричневий, не такий нудний, як думає багато хто. На панелі кольорів існує велика кількість його відтінків. Усіх не перерахувати, але серед найулюбленіших дизайнерами одягу відзначаються: шоколадний, карамельний, горіховий, бордовий, темно-коричневий.

Хочемо звернути увагу на модний лайфхак від стилістів olla.ua: лук, який зробить ваш образ незабутнім – коричнева куртка, світла водолазка, темні шорти та об'ємний шарфик.

Читати далі