Зелені жіночі костюми

Сортувати
Показати ще

Зелений жіночий костюм – елемент, який може стати смарагдом гардеробу будь-якої модниці. Причому, неважливо в якому стилі він виконаний - класичного фасону або спортивний варіант.

Численні відтінки зеленого дають можливість підібрати актуальне вбрання для будь-якої пори року. А якщо є певні сумніви, що їх легко розвіють стилісти інтернет-магазину ОЛЛА.

Причому, для початку, можливо, покупець почує, що стандартний темно-зелений колір створений шляхом змішування синього і жовтого. А це означає, що йому дістався абсолютний спокій синього та зігріваюча енергія жовтого.

Ця особливість відмінно використовується дизайнерами модного жіночого одягу, що створюють шедевральні комплекти для вечірнього виходу – зі штанами, для офісу – зі спідницею, для прогулянки – трикотажні із шортами.

Зелені жіночі костюми за низькими цінами

Із чим дівчині носити костюм зеленого кольору?

На це дуже популярне питання існує універсальна та геніальна за своєю практичністю відповідь-порада: поєднуйте зелень з білим. А вже від відтінку залежить настрій і актуальність образу.

Наприклад, смарагдовий костюм з білою блузою сорочкового крою - ідеальне рішення для бізнес-зустрічі, конференції, офісу.

А спідничний костюм кольору м'ятного морозива у поєднанні з білою сумкою транслюватиме світові ваш настрій легкості та легкості, відкритості до романтичного спілкування.

Хочете купити таке вбрання? Звертайтеся до нашої контактної лінії. За потреби доставимо покупку до Харкова чи будь-якого іншого регіону України.

Читати далі