Помаранчеві чоловічі кросівки

Сортувати

Помаранчеві чоловічі кросівки – досить яскрава та виразна деталь гардеробу, яку можна поєднувати з різними елементами недорогого чоловічого одягу. Розуміємо, що не кожна людина без роздумів зможе уявити з чим носити таке взуття, тому дуже замислиться, перш ніж купити.

Але, насправді, це не проблема, адже стилісти інтернет-магазину ОЛЛА прямо зараз діляться кількома перевіреними варіантами комбінування помаранчевих кросівок.

Купити помаранчеві чоловічі кросівки у Львові
  1. З джинсами та білою футболкою: цей простий та стильний літній образ підійде для повсякденного носіння.
  2. З чорними брюками та сірою сорочкою: цей варіант підійде для офісного образу або для виходу "у світ".
  3. Зі спортивними шортами та легкою футболкою: цей образ чудове рішення для занять спортом або для активного відпочинку.
  4. З джинсовою курткою та білою сорочкою: цей ансамбль, як варіант для створення модного та стильного образу в осінньо-зимовий період.
  5. З сірою толстовкою та темними джинсами: ідеальна комбінація для повсякденного носіння в прохолодну погоду.

Щодо того, що не можна одягати чоловікам з помаранчевими кросівками, то тут немає жорстких обмежень. Однак, варто пам'ятати, що помаранчеві кросівки на чоловікові - це досить яскраво і помітно, тому не варто поєднувати їх із занадто яскравими або «шумними» елементами одягу, щоб не створювати надмірно кричущий образ. Також, не варто одягати помаранчеві снікерси на офіційні заходи, де потрібний суворий дрес-код.

Читати далі