Помаранчеві жіночі кросівки

Сортувати

Бажаєте привертати увагу оточуючих креативністю та сміливістю? Купуйте помаранчеві жіночі кросівки. І не варто думати, що це колір, що викликає обмеження, і його складно буде поєднувати з базовим гардеробом. Зовсім ні, і зараз ми вам готові це довести – стилісти інтернет-магазину взуття ОЛЛА рекомендують такі правила створення образів типу «оранж».

Запам'ятайте головне правило: неважливо в якому стилі буде лук в цілому, але не варто помаранчеві кросівки, доповнювати чимось такого ж кольору. Можна сказати навіть, що на цей варіант - табу.

Купити помаранчеві жіночі кросівки недорого

А ось у бік базових ахроматичних кольорів варто дуже уважно придивитися. Білий, чорний, сірий – це все добрі варіанти, у тому числі і для сумки до образу.

Якщо все ж таки хочеться більше яскравості в образі, тоді доповніть його елементами контрастних відтінків. Наприклад, приміряйте на себе, хоча б віртуально, рішення червоне флісове пальто в композиції з білими джинами скінні. У результаті вийде розслаблений комфортний образ на кожен день.

Або створіть лук за участю темно-зеленого сатинового бомбера та чорних класичних джинсів - те, що потрібно для денної поїздки за місто у вихідний день або для вечірньої вилазки з друзями.

Про такі образи можна розповідати нескінченно, але давайте краще говоритимемо про саме ваші інтереси. Телефонуйте на контактну лінію – наш стиліст допоможе зробити правильний вибір.

Читати далі