Червоні чоловічі кросівки

Сортувати

А чи знаєте ви, що сучасні ортопеди визнають кросівки найкомфортнішим та найкориснішим для стопи взуттям. Це зайве підтвердження того, що спортивне взуття абсолютно справедливо стали відносити до елементів базового гардеробу - воно має бути в ансамблях різних стилів. І це зовсім не нудно, як може здатися на перший погляд. І по ходу порада чоловікам: хочете вирізнятися? Купуйте в інтернет-магазині ОЛЛА червоні чоловічі кросівки – з ними увага оточуючих вам забезпечена.

З чим носити чоловічі червоні кросівки

У монохромних луках така «пляма» буде вигідно відтіняти «консервативніші» кольори – зелений, синій, коричневий, бежевий, чорний, темно-сірий. Причому це абсолютно актуально і для зимових ансамблів, і для літніх.

Купити червоні чоловічі кросівки в інтернет-магазині

Пропонуємо кілька конкретніших рекомендацій від стилістів інтернет-магазину взуття OLLA

  • Замшеві червоні кросівки у комбінації з бежевими класичними брюками та білою футболкою. Універсальний образ – і на побачення, і в офіс. У такій кольоровій гамі яскраве взуття занадто контрастним не буде. До речі, чудовий лук, для «обкатки» нової пари та звикання до неї.
  • Високі шкіряні снікерси та бомбер у тон з великими нашивками білого чи сірого кольору – образ для українців, натхненний американським бейсболом. Як основа – однотонний лонгслів або футболка разом з вузькими темними джинсами. Охарактеризувати такий образ можна, як сміливий міський лук, що запам'ятовується.
  • Комбінація у стилі мілітарі. Навіть, якщо це звичайна легка комфортна «сітка» на кожен день у поєднанні із зеленим чи сірим вийде вражаючий мужній образ. Більшої динаміки йому додасть чорне худі плюс стильний рюкзак або модна бананка.

А можна з піджаком? Так звичайно

Тема буде розкрита не повністю, якщо обійти увагою варіант комбінації червоних чоловічих кросівок із, здавалося б, несумісною річчю – піджаком. Насправді очікуваного дисонансу, як може хтось чекає, не буде. Наприклад, комбінація чорного або темного синього піджака, звужених коричневих штанів і червоних снікерсів будь-якого відтінку буде чудовим чоловічим образом.

Якщо ж немає бажання або часу підбирати все так скрупульозно, тоді рекомендуємо піти перевіреним шляхом - підібрати під червоне взуття джинси.

Більше інформації ми готові надати за особистого спілкування – звернутися на нашу контактну лінію можна будь-яким зручним способом. Акцентуємо увагу, що ми доставляємо купівлю до Харкова та будь-якого іншого міста країни. З нами легко та комфортно – вам сподобатися.

Читати далі