Білі чоловічі сорочки та футболки

Сортувати
Показати ще
12...89

Свіжі відгуки про товари

Марина |
Дуже якісна сорочка, я закохалася в неї

Білі чоловічі футболки та сорочки – це звичайні елементи базового гардеробу. І багато хто вважає, що вони носибельні виключно автономно. А це зовсім не так, адже їхнє поєднання дозволяє створювати стильні образи. Сорочка з довгим рукавом поверх футболки - практичний і зручний спосіб виглядати чоловікові цікаво кожен день. Головне, розуміти деякі нюанси комбінування такого одягу та не боятися експериментувати.

Особливості носіння стильного луку

Білі чоловічі сорочки та футболки недорого

Відразу зазначимо, що одночасне поєднання двох цих елементів гардеробу є актуальним для чоловіків будь-якого віку. У цьому плані жодних забобонів не повинно бути. Інша річ, що, природно, йдеться не про офісний стиль. А ось на прогулянки чи на побачення – будь ласка. Та й якщо немає строго дрес-коду у навчальному закладі, то, наприклад, сорочку з льону та футболку з принтом можна сміливо носити на навчання разом із зручними чоловічими кросівками. Це ми говоримо на основі власної практики – інтернет-магазин ОЛЛА має велику молодіжну аудиторію покупців.

Багатошаровість у стилістиках бохо та кежуал.

Можливо, хтось здивується, але поєднання речей, про які ми говоримо, у світі моди має певну стилістичну класифікацію. Тобто, якщо ви одягнете білу сорочку оверсайз без рукава поверх футболки, то означає, що ви, можливо, приєднаєтеся до шанувальників стилю бохо. Щоправда, багатошаровість у ньому несете не практичне навантаження, а естетичне. Саме тому цей модний жанр люблять багато дизайнерів одягу, адже він часом народжує справжні дива. Хоча, на перший погляд, все дуже просто – ефект невимушеності створюється за принципом «накинув на себе перше, що під руку підвернулося». Але, за випадковим збігом, всі аутфіти виглядають дуже гармонійно і круто.

Заради справедливості варто відзначити, що чоловічі образи для нестандартного самовираження, де є багатошаровість, характерні і для стилю кежуал. Але, в цьому випадку, біла сорочка великого розміру та футболка без коміра у спільному ансамблі націлені не лише на естетичність, а й на функціональність.

Біла сорочка, як неминуча класика

Звичайно, вибираючи чоловічі сорочки та футболки, багато хто подумки автоматично їх «приміряє» під свої офісні луки. Це речі із базового класичного гардеробу, без якого образ ділової людини неможливий. У каталозі інтернет-магазину olla.ua ви знайдете одяг та під такі запити. Нагадуємо, що ми відправляємо обновки до будь-якого регіону України та завжди готові допомогти з вибором потрібної моделі.

Читати далі